Śniadanie wielkanocne

We środę, 27 marca, miała miejsce w przedszkolu ważna uroczystość. Wszystkie przedszkolaki wraz z zaproszonymi gośćmi obejżały inscenizację
pt. "Wielkanocne zwyczaje", przygotowaną przez 6-latki
z grupy "Tygryski"  pod okiem p. Elżbiety Stachowiak. Wśród zaproszonych gości był burmistrz Mogilna p. Leszek Duszyński, przewodnicząca Rady Rodziców oraz katechetka p. Renata Rybicka. Po przedstawieniu
i życzeniach świątecznych złożonych przez pana burmistrza wszyscy udali się na śniadanie wielkanocne. We wszystkich grupach zasiedliśmy do wspólnego stołu, aby spożyć tradycyjne potrawy wielkanocne.
Podano żurek, jajka, białą kiełbasę i szynkę. Na deser była babka wielkanocna. Po śniadaniu dzieci szukały zajączka przygotowanego przez Radę Rodziców.

Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.